Mam pytanie jak sprawdzic czy mam podsluch na telefonie komorkowym? jestem uzytkownikiem sieci plus i chcialbym sprawdzic czy mam podsluch bo takie mam przczucie.Slyszalem ze wystarczy wpisac jakis kod i zadzwonic pod niego i wtedy jezeli beda trzaski to mamy podsluch..... POMÓŻCIE !!!