#1 4056945 06 Lip 2007 21:18 szun szun Poziom 19 Posty: 392 Pomógł: 9 Ocena: 27 Autor tematu Post #1 4056945 06 Lip 2007 21:18 dostałem w paczce z USA 110 V to nie problem Ale system czy można przeprogramować z ntsc na nasz
#2 4057319 06 Lip 2007 22:40 MORTEM MORTEM Specjalista techniki DVD Posty: 1813 Pomógł: 119 Ocena: 194 Pomocny post? (0) Post #2 4057319 06 Lip 2007 22:40 Trzeba przeprogramować flasha, najlepiej w zew. programatorze.
#3 4338315 01 Paź 2007 16:17 szun szun Poziom 19 Posty: 392 Pomógł: 9 Ocena: 27 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 4338315 01 Paź 2007 16:17 serwis jvc twierdzi iż jest to niemożliwe a co na to koledzy
#4 4338892 01 Paź 2007 19:01 Pablo1964 Pablo1964 Moderator Posty: 16520 Pomógł: 507 Ocena: 640 Pomocny post? (0) Post #4 4338892 01 Paź 2007 19:01 To sprawa elektroniki. Zasilanie, region (to akurat nie problem) i system TV. Gra nie warta świeczki. Nie udzielam porad na PW. Proszę pytać na forum. Pozdrawiam
#5 4339219 01 Paź 2007 20:11 Dominik123 Dominik123 Poziom 14 Posty: 179 Pomógł: 9 Ocena: 8 Pomocny post? (0) Post #5 4339219 01 Paź 2007 20:11 Witam Uważam że można coś pokombiniwać z tym NTSC. ja bym proponował przerobić konwenter do gier na konsole. może by się udało tu podaje źródło do takiego konwenterka. Urządzonko nie takie drogie. http://www.allegro.pl/item245064237_ntsc_pal_converter_psx_1_ps_2_kolor_w_grach.html