panowie pomocy: jak sie wyciaga grzalke z pralki indesit model : W 418 WI . po stronie stykow miedzy nimi jest nakretka - odkrecilem ale ani rusz czy z drugiej strony grzalki tez jest jakies mocowanie tam w bebnie ?
:o
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam