logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak wyjąć grzałkę z pralki Indesit W 418 WI?

fantozzi 30 Paź 2003 17:29 2973 2
REKLAMA
  • #1 380543
    fantozzi
    Poziom 12  
    Posty: 120
    Ocena: 27
    panowie pomocy: jak sie wyciaga grzalke z pralki indesit model : W 418 WI . po stronie stykow miedzy nimi jest nakretka - odkrecilem ale ani rusz czy z drugiej strony grzalki tez jest jakies mocowanie tam w bebnie ? :cry: :o
  • REKLAMA
  • #2 380679
    jarek.agd
    Poziom 14  
    Posty: 144
    Pomógł: 1
    Ocena: 19
    Cześć. Jeżeli przewody są zdjęte i poluzowana jest nakrętka na grzałce to w jakiś sprytny sposób postaraj się podważyć kawałek blachy który pokrywa uszczelkę grzałki, grzałka powinna się poruszyć postaraj się włożyć wkrętak pod gumową uszczelkę grzałki i powoli z każdej strony podważaj, z pewnością uszczelka gumowa grzałki jest spęczniona i doskonale oblega krawędzie gniazda w zbiorniku z każdej strony. Pamiętaj że za uszczelką znajduje się kawałek blachy do której jest zgrzana sruba, która z kolei wyprowadzona jest na zewnąrz i na nią nakręcona jest nakrętka. Profil tej blachy jest mniejszy niż gniazdo grzałki w zbiorniku więc bez problemu grzałka powinna się wysunąć.Pozdrawiam Jarek.
  • #3 380905
    fantozzi
    Poziom 12  
    Posty: 120
    Ocena: 27
    dzieki Jarek bede probowal w sobote .
REKLAMA