Witam
Czy jest jakiś sposób aby była nasza fonia bez przestrajania,bo w trybie serwisowym nic nie ma do zmiany systemu.Jeżeli jest to proszę o pomoc.
Czy jest jakiś sposób aby była nasza fonia bez przestrajania,bo w trybie serwisowym nic nie ma do zmiany systemu.Jeżeli jest to proszę o pomoc.