Już wiem co sie spaliło przy wtyczce od zasilania PG wszystkie cztery czerwone kable (+5V) stopiły mi kawałek wtyczki i gniazda.
Od czego to się mogło zrobić ?
Znudziło mi się już poprawianie kolegi postów!
Przypominam, że zdanie rozpoczynamy z wielkiej litery i kończymy kropką, stosujemy również znaki przestankowe (interpunkcja).
Pisownię niektórych postów koryguję sam, jednak nie jest to moim obowiązkiem.
Posty nie spełniające tych kryteriów będą usuwane do "Kosza".
W przypadku nie podporządkowania się moim zaleceniom temat zostanie zamknięty wraz z konsekwencjami regulaminowymi!
TONI_2003