Mam ta lodówke jakies 2,5 roku po pierwszym roku uzytkowania kiedy byla jeszcze na gwarancji mialem wymiane termostatu,Lodowka sie nie wylaczala a w chlodziarce na tylnej sciance byl szron.Nie mam pewnosci ale wydaje mi sie ze od momentu kiedy zauwazylem to ze ona nie dziala minol ok miesiac do momentu kiedy zadzwonilem do serwisu.Pytanie moje jest takie czy jezeli lodowka chodzila przez miesiac bez przerwy czy traci w jakis sposob freon? Teraz jest juz po gwarancji i znow jest podobnie tylko ze treraz lodowka sie nie wylacza ale i tez w gornej czesci nie mrozi a na tylnej sciance jest pelno wody a nie tak jak poprzednio szron.Zamrazarka chlodzi dobrze tylko z ta gora jest problem.Poza tym w lodowce slychac caly czas dzwiek taki jak by sie odszraniala.Pytanie moje jest czy da sie jeszcze ja naprawic a jezeli nie to jaka lodowke byscie polecili tylko nie taka co za 2 lata znow do wymiany.Moim bledem bylo to ze zachcialo mi sie nowej lodoki kiedy stara chodzila bardzo dobrze.Ale madry polak po szkodzie.Dzieki i pozdrawiam.