Witam,kolega kupil sobie oryginalne radio CD do Fiata Multiply ozn>(BLAUPUNKT GMBS Fiat 186CD JAPAN SB05 SW-Version 2,07)oraz (BP 630756889084) i mapy taki problem ze jest inny zakres czestotliwosci FM niz w polsce(kolega ma chyba cos od ok70 do ok 90 MHz)i mam pytanie czy idzie go jakos przestroic na polskie fale??