Witam mam Liveboxa z Tp i dokupilem AP firmy Asmax 604g. Mam kilka pytan jak ustawic Access Point w trybie Repetera tak aby nadawal internet z Livexoba. Live box jest ustawiony na 10 kanal SSiD: Router brama: 192.168.1.1 clienci: 192.168.1.10-192.168.1.50. AP ma ustawienie : Brama:192.168.2.1 clienci : 192.168.2.100-192.168.200. W zakladce na konfiguracji ASMAX'a jes wybor typu pracy: AP, AP+WDS , WDS. Zreszta wszystko widac na zdjeciu. Co i jak trzeba ustawic aby Live box laczyl sie z AP i slal dalej sygnal internetu. Dodam ze w Liveboxsie nei da sie wylaczyc DHCP. Jezeli ktos sie bawil czyms takim to prosze o pomoc.