logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak skonfigurować AP Asmax 604g jako repeater dla Liveboxa?

Xsir 13 Lip 2007 09:19 5651 1
REKLAMA
  • #1 4077361
    Xsir
    Poziom 13  
    Posty: 89
    Pomógł: 1
    Ocena: 2
    Witam mam Liveboxa z Tp i dokupilem AP firmy Asmax 604g. Mam kilka pytan jak ustawic Access Point w trybie Repetera tak aby nadawal internet z Livexoba. Live box jest ustawiony na 10 kanal SSiD: Router brama: 192.168.1.1 clienci: 192.168.1.10-192.168.1.50. AP ma ustawienie : Brama:192.168.2.1 clienci : 192.168.2.100-192.168.200. W zakladce na konfiguracji ASMAX'a jes wybor typu pracy: AP, AP+WDS , WDS. Zreszta wszystko widac na zdjeciu. Co i jak trzeba ustawic aby Live box laczyl sie z AP i slal dalej sygnal internetu. Dodam ze w Liveboxsie nei da sie wylaczyc DHCP. Jezeli ktos sie bawil czyms takim to prosze o pomoc.
    Załączniki:
    • Jak skonfigurować AP Asmax 604g jako repeater dla Liveboxa? asmax 1.jpg (24.03 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #2 4077364
    mpn103
    Poziom 34  
    Posty: 2989
    Pomógł: 172
    Ocena: 87
    Rozwiązanie nr. 1

    1. Mode: Client (jeżeli nie ma - nie da sie)
    2. Musisz ustawić szyfrowanie WEP.
    3. Połączyć się z livebox'em
    4. I zaznaczyć opcję repeater.

    Rozwiązanie nr. 2

    1. Ustawić AP w tryb AP
    2. Nadać mu jakieś SSID
    3. Wybrać kanał inny niż 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
    4. Podłączyć kabelkiem do livebox'a
REKLAMA