Czesc.
Mam samochod Opel Vectra A z 93 roku. Głowie sie nad jedna rzeczą: jak wyłączyć fukcję tego samochodu tzn. jak wyłącze silnik a mam jeszcze włączony kierunkowskaz to świecą się światła pozycyjne z tej strony w którą kierunkowskaz został włączony. Wszystko byłoby ok gdyby nie fakt że w tej sytuacji jak otworzę drzwi to przydałoby się żeby odezwał się sygnał włączonych świateł.... ale tak nie jest. Chciałbym wyłączyć tą opcję świecenia świateł pozycyjnych lub żeby dźwiękowy sygnał włączonych świateł mnie informował o tym.
Mam samochod Opel Vectra A z 93 roku. Głowie sie nad jedna rzeczą: jak wyłączyć fukcję tego samochodu tzn. jak wyłącze silnik a mam jeszcze włączony kierunkowskaz to świecą się światła pozycyjne z tej strony w którą kierunkowskaz został włączony. Wszystko byłoby ok gdyby nie fakt że w tej sytuacji jak otworzę drzwi to przydałoby się żeby odezwał się sygnał włączonych świateł.... ale tak nie jest. Chciałbym wyłączyć tą opcję świecenia świateł pozycyjnych lub żeby dźwiękowy sygnał włączonych świateł mnie informował o tym.