logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

wylaczony silnik+wlaczony kierunkowskaz=swiatlo pozycyjne

ekler0z 16 Lip 2007 08:33 3412 2
REKLAMA
  • #1 4085549
    ekler0z
    Poziom 12  
    Posty: 120
    Ocena: 15
    Czesc.
    Mam samochod Opel Vectra A z 93 roku. Głowie sie nad jedna rzeczą: jak wyłączyć fukcję tego samochodu tzn. jak wyłącze silnik a mam jeszcze włączony kierunkowskaz to świecą się światła pozycyjne z tej strony w którą kierunkowskaz został włączony. Wszystko byłoby ok gdyby nie fakt że w tej sytuacji jak otworzę drzwi to przydałoby się żeby odezwał się sygnał włączonych świateł.... ale tak nie jest. Chciałbym wyłączyć tą opcję świecenia świateł pozycyjnych lub żeby dźwiękowy sygnał włączonych świateł mnie informował o tym.
  • REKLAMA
  • #2 4085763
    karolrak
    Poziom 18  
    Posty: 204
    Pomógł: 23
    Ocena: 108
    Aby zadziałała sygnalizacja tak włączonego światła pozycyjnego trzeba odnaleźć sygnalizator włączonych świateł i w miejsce w którym pojawia się napięcie przy włączonych światłach pozycyjnych podłączyć przez diody napięcie z światła pozycyjnego lewego i prawego.
  • #3 4085957
    goldwinger
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 6904
    Pomógł: 531
    Ocena: 2096
    postojowego a nie pozycyjnego :D
REKLAMA