Nie moge uruchomic pralki wlącza sie dioda service i na wyswietlaczu jest F:08. Probowalem anulowac przez 3 sec. i ponownie urucomic program, nic nie daje.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamkontroler napisał:Gwarancja na pralkę już dawno wygasła).