Proszę o szybką pomoc!!! Problem jest taki, telewizor był prawie sprawny tzn. miał problem z załączeniem wysokiego napięcia (prawdopodobnie wyschnięte elki bo po wielu próbach dało sie go włączyć i gdy juz po działał było ok) po wymianie elków w okolicy przekaźnika obraz zwężony od dołu. po około 3 min wystrzelił kondensator C8045 i padł pion(biały pasek przez cały ekran). nigdy czegoś takiego jeszcze nie widziałem proszę o pomoc!!!