Witam mam curtiska 21mv1t po burzy. Objaw jest tego typu że krzyczy cały czas NO SIGNAL i zrywa czarne tło. Podmieniłem TDA5940 bez efektu nic nie pomogło. Podstawiłem pamięć 24C04 zamiast MCM2814 wyczytałem na forum że powinien hulać ale też nic to nie dało.oże ktoś z kolegów podpowie mi gdzie tkwi diabeł w ttym temacie Pozdrawiam