Witam.
Kończy mi sie umowa na stary telefon. Chciałbym kupić nowy. Niestety nie jestem nabierząco w telefonach... . Jaki telefon polecacie ? Moge dać max 300 zł, (telefon na abonament)... .
myślałem nad telefonem SE w800i (nie ma trybu głośnomówiącego) albo se w200i (nie ma bluetootha) ......
Jaki polecacie telefon ? Może jakies inne?
Kupuję w Orange.
Proszę o odpowiedź
Dzięki
Kończy mi sie umowa na stary telefon. Chciałbym kupić nowy. Niestety nie jestem nabierząco w telefonach... . Jaki telefon polecacie ? Moge dać max 300 zł, (telefon na abonament)... .
myślałem nad telefonem SE w800i (nie ma trybu głośnomówiącego) albo se w200i (nie ma bluetootha) ......
Jaki polecacie telefon ? Może jakies inne?
Kupuję w Orange.
Proszę o odpowiedź
Dzięki
,ja mam Nokie 6103 w Orange,ma ona bluetootch,glosnomowi,no i uwazam ze jest poreczna,napewno nie zaplacisz za nia 300 zl.-zalezy od abonamentu jaki sobie wezmiesz,a w ogole to wedlug mnie jezeli skonczyla ci sie stara umowa,to przy przedluzaniu masz prawo dostac telefon w cenie promocyjnej-liste telefonow popros u sprzedawcy.I zalatwione.Powodzonka