Witam
Mam siemensa s65 i nie mogę prze konwertowac mp3 na wav. Jak prze konwertuje to w telefonie pisze Odtworzenie niemozliwe. Znacie jakies programy którymi zrobie konwert tak zeby w telu odtworzyło wav ???chodzi mi o konwert mp3 na wav.
I jakie parametry mam ustawiac w tych programach??
Mam siemensa s65 i nie mogę prze konwertowac mp3 na wav. Jak prze konwertuje to w telefonie pisze Odtworzenie niemozliwe. Znacie jakies programy którymi zrobie konwert tak zeby w telu odtworzyło wav ???chodzi mi o konwert mp3 na wav.
I jakie parametry mam ustawiac w tych programach??