mam taki kłopot:
vag pokazuje czujnik położenia nadwozia przerwa lub zwarcie do masy tylny lewy
przedni chodzi ok bo patrzyłem w wartościach rzeczywistych tylny 0.00v
instalacja do niego jest idzie pod dywanami i moje pytanko gdzie zchodzą sie te czujniki gdzie znajduje sie to całe ustrojstwo z którym łączy się vag? bo nie chce mi się rozkopać całego auta.
Dodano po 5 [minuty]:
dodam jeszcze że to a6 2001 rok 2.5tdi
vag pokazuje czujnik położenia nadwozia przerwa lub zwarcie do masy tylny lewy
przedni chodzi ok bo patrzyłem w wartościach rzeczywistych tylny 0.00v
instalacja do niego jest idzie pod dywanami i moje pytanko gdzie zchodzą sie te czujniki gdzie znajduje sie to całe ustrojstwo z którym łączy się vag? bo nie chce mi się rozkopać całego auta.
Dodano po 5 [minuty]:
dodam jeszcze że to a6 2001 rok 2.5tdi