Witam mam następujący problem , fax służy tylko do odbierania faxów ale tego nie robi zapala się tylko na wyświetlaczu P-01 i nic dalej się nie dzieje. Ponieważ ma już swoje lata mam pytanie czy to coś poważnego. Z góry dziękuję za wszystkie sugestie. Wnaprawie faxów nie mam dzoświadczenia.