Witam.
Problem polega na tym że płyta uszkadza zestawy głośnikowe.
Po kilku dniach prawidłowej pracy głośniczki grają bardzo cicho. Aktualizowałem sterowniki, ale bez efektu.
Kolejny zestaw uszkodzony.
Wcześniej, a mam tą płyte już kilka lat takiej sytuacji nie było.
Jaka może być tego przyczyna?
Problem polega na tym że płyta uszkadza zestawy głośnikowe.
Po kilku dniach prawidłowej pracy głośniczki grają bardzo cicho. Aktualizowałem sterowniki, ale bez efektu.
Kolejny zestaw uszkodzony.
Wcześniej, a mam tą płyte już kilka lat takiej sytuacji nie było.
Jaka może być tego przyczyna?
Moderowany przez TONI_2003:Zmieniłem i poprawiłem temat postu oraz sam post!
Łamiesz podstawową zasadę w języku polskim .
Zdania zaczynamy z wielkiej litery.
Temat został założony w złym dziale forum.
i dokonać stosownych zmian w pisowni.
Zamknij Mnie