czy to jest możliwe ze te dwie kolumny maja 200watt czy to jest jakaś ściema? takie kolumny mogą zchodzić do 35Hz bo jak sie nie myle to takie osiągi to maja subwoofery... http://www.allegro.pl/item213953284__extra_kolumny_promocja_2szt.html
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamCytat:Głośniki/kolumny kupuj nie oczami, tylko renomą producenta. Osobiście polecam coś z Tonsila. (Nie zamiennika, tylko prawdziwego Tonsila.)
James695 napisał:Chłopie, daj sobie spokój z tym dalekowschodnim stolcem, zwanym na wyrost "kolumnami". !
przemo-lukas napisał:
Jeśli ktoś nie zna firm z dalekiego wschodu (nie mówię tu o Kraju Wschodzącego Słońca) , które produkują cacuszka (też hi-endowe), o lata świetlne lepsze od naszego rodzimego sprzętu, to jego wielka strata.