Witam Was!
Jak to jest teraz z opłatami za połaczenia do innych sieci?
Widzę np. numer komórki na stronie internetowej jakiejś firmy , zaczyna się np. na 601..., 603..., "sześćsetki nieparzyste". To znaczy, że to Plus, a ja powiedzmy też mam w Plusie.
Więc wiem, że mam taniej i dzwonię, a tu się okazuje że Ktoś przeszedł do Ery z numerem i płace podwójnie...
Podobnie jest z Erą - "sześćsetki parzyste" oraz Ideą- 5xx.
Tego nie da się sprawdzić, więc czy różnicowanie pzez operatorów cen na połączenia w sieci/poza sieć jest legalne?
Pozdrawiam
Jak to jest teraz z opłatami za połaczenia do innych sieci?
Widzę np. numer komórki na stronie internetowej jakiejś firmy , zaczyna się np. na 601..., 603..., "sześćsetki nieparzyste". To znaczy, że to Plus, a ja powiedzmy też mam w Plusie.
Więc wiem, że mam taniej i dzwonię, a tu się okazuje że Ktoś przeszedł do Ery z numerem i płace podwójnie...
Podobnie jest z Erą - "sześćsetki parzyste" oraz Ideą- 5xx.
Tego nie da się sprawdzić, więc czy różnicowanie pzez operatorów cen na połączenia w sieci/poza sieć jest legalne?
Pozdrawiam