Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Telefon do 550 zł? Opinie użytkowników.

20 Jul 2007 15:54 1422 13
  • Level 10  
    Witam chciałbym zakupic sobie jakis nowy telefon interesuje mnie k750i lub 6230i albo d600 prosił bym uzytkowników o wyrazenie swoich opini na temat tych modeli a moze ktos ma cos innego do zaproponowania
  • Level 16  
    Szczerze polecam K750 - użuwam i jestem bardzo zadowolony - bardzo funkcjonalny.
  • Level 29  
    Z tych wszystkich to bierz K750i.
    Ta Nokia i Samsung to szmelce nie z tej ziemi.
  • Level 10  
    Moim zdaniem najlepsza będzie N6230i. Dla mnie nokia to nokia :) Miałem przez pewien czas 6230i i powiem szczerze, że jest szybka i funkcjonalna. Aparat 1,3Mpx, karta pamięci, mp3, Radio... Dla mnie najlepsza z tych wymienionych.

PS. Bateria też w Nokii bardzo dobra. Mi wytrzymywała przy bawieniu tydzień! - Oryginał!
  • Level 29  
    Mój kumpel ma K750i i mu bateria trzyma 6-7 dni, także jak się bawi. :)
  • Level 10  
    wydaje mi sie tez ze k750i byl by najlepszy a z ta betria w tej noki to chyba jakas sciema ja jej aje max 4 dni aha jak to jest z tymi yojami w tyuch SE czy w K750i tez tak pada jak w k700 ?? bo to jest dla mnie bardzo wazne miałem juz ochote kupic k800 ale jak zobaczyłem tego giganta to mi sie odechciało
  • Level 10  
    chodzi mi o cos raczej do 550 zł wiecej nie mysle wydac na telefon no ewentualnie 600 zł ale to jest max a E50 jest ciutke drozsza o ile mi sie wydaje no nie :D:cry: a pozatym zalezy mi dobrym odtwarzaczu mp3 i kamerze w E50 jest 1,3 MPX a w K750i jest 2.0 MPX
  • Level 29  
    W K750i joysticki smigaja pieknie.
  • Level 10  
    coraz bardziej przekonujecie mnie do tej kasiedemsetki :D a i jeszcze jedno powiedzcie jaka jest różnica miedzy k750i a w810 bo wydaje mi sie ze nie wielka tylko chciałbym wiedzieć czym to sie różni aha i jaka najlepsza karta do k750 i była by mozliwosc 2 gb :/ czy nie samowicie go zmuli ??
  • Level 11  
    ja polecam n70 za taka cenu juz znajdzieszz w k750 sie szybko psuje joy ale ja wole ci doradzic n70
  • Level 10  
    N70 ma symbiana nie przepadam za tym pozatym ten telefon jest taki jakby ceglasty mi sie wydaje a w k750 podobno joye sa dobre poczytaj to co kolega pisał wyzej ok ?? aha i pytałem o ta karte jak wkoncu z tym jest ??

Dodano po 13 [minuty]:

a pozatym niechce uzywanego telefonu tylko chce kupic nowy poźniej kupie na allegro n70 któa dzielnie komus słuzyła na budowie w anglii oczywiscie bedzie obudowa do wymiany i w najgorszym wypadku okaze sie ze telefon ma simlocka na jakas dziwna siec NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE
  • Level 11  
    Bierz K750i. Sam mam taki - kupiłem na allegro za 499 zł NÓWKA! Ma fajny aparat 2,0 Mpix, Auto Focusa, lampę błyskową... Zdjęcia wychodzą ładnie, nawet po wywołaniu wyglądają jak te robione aparatem na kliszę. Do tego karta pamięci Sony 2GB (działa dobrze - sam mam taką, a sam tel obsługuje nawet 4GB! i podobno działa w miarę) za 60 zł i masz telefon za 560 zł z fajnym odtwarzaczem MP3/MPG/MP4, javą 3D i fajnym aparatem. Co do bateri to mi trzyma 4 dni przy normalnym użytkowaniu, tzn. trochę MP3, trochę rozmowy, czasem jakiś film...
    PS. Joystick się tak szybko nie psuje, chyba że intensywnie korzystać z niego w grach, albo zasyfić go czymś...
  • Level 10  
    a co myslicie o W810i w porównaniu z k750i ??