Dzięki. Procesor to ST92195. Chyba będzie ciężko go dostać i pewnie cena odpowiednia. Podejrzewam, że to chyba ten tv, który kosztuje 450 zł w Kauflandzie.
Napisałem,że tv poza zasięgiem. A jesteś pewien,że można wyłączyć klawiaturę w menu? Równie dobrze można by założyć,że właściciel przestał umieć obsługiwać tv. Mnie to zalatuje procesorem.
Po pierwsze - typowe Provisiony kojarzą mi się z możliwością blokady klawiatury.
Po drugie - mógł kiedyś wyłączyć i nawet o tym nie wiedzieć. Skąd przekonanie, że właściciele sprzętów znają się na ich obsłudze? Wielu z nich na pewno nie.
Po trzecie - to tylko moje przypuszczenie. Można - jak ktoś lubi - zakładać od razu najgorsze, ale wypada (chyba przy każdej usterce) zacząć od sprawdzenia najprostszych możliwości.
Pozdrawiam.