#1 4558318 06 Gru 2007 17:02 wiesiek wiesiek Poziom 19 Posty: 456 Pomógł: 4 Ocena: 6 Autor tematu Post #1 4558318 06 Gru 2007 17:02 Jak w tytule , do tego jeszcze chciałbym wiedzieć jak wejść w tryb serwisowy. Dzięki !
#2 4558418 06 Gru 2007 17:26 euro2L euro2L Poziom 41 Posty: 6954 Pomógł: 730 Ocena: 569 Pomocny post? (0) Post #2 4558418 06 Gru 2007 17:26 Szukaj do TV2K /TAURAS Mam na sprzedaż: 29.01.2010 Matryca i inne części do Toshiba LCD 32AV500PSG
#3 4558437 06 Gru 2007 17:31 tenap tenap Spec od TV Posty: 3808 Pomógł: 753 Ocena: 247 Pomocny post? (0) Post #3 4558437 06 Gru 2007 17:31 wiesiek napisał: jakie to chassis ?, jak wejść w tryb serwisowy? Witam! Sprawdź napisy na płycie głównej. Podaj procesor sterujący. Zobacz to: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic889555.html
#4 4559509 06 Gru 2007 21:09 wiesiek wiesiek Poziom 19 Posty: 456 Pomógł: 4 Ocena: 6 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #4 4559509 06 Gru 2007 21:09 Procesor to ST 92195C7B1/MNS
#5 4559639 06 Gru 2007 21:32 tenap tenap Spec od TV Posty: 3808 Pomógł: 753 Ocena: 247 Pomocny post? (0) Post #5 4559639 06 Gru 2007 21:32 Rozbierz pilota może jest ukryty przycisk [service] https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic16809-60.html#1002392