Witam.
Nabyłem wzmacniacz grundig v8300 na kościach stk 4040X
Chwile pograł przy małym wysterowaniu po czym "umarł"
Wzmacniacz nie działa pod żadnym wejściem (tuner, cd, phono, tape1, tape2). Również jak podepnie się słuchawki pod ten wzmacniacz nie wydobywa się żaden dźwięk. Słychać tylko słabe buczenie w nim. Wyświetlacz również nie działa. Nie posiadam żadnego schematu ani serwisówki. Ktoś by potrafił powiedzieć co mogło paść? Końcówki mocy są orginalne.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam Turbo
Nabyłem wzmacniacz grundig v8300 na kościach stk 4040X
Chwile pograł przy małym wysterowaniu po czym "umarł"
Wzmacniacz nie działa pod żadnym wejściem (tuner, cd, phono, tape1, tape2). Również jak podepnie się słuchawki pod ten wzmacniacz nie wydobywa się żaden dźwięk. Słychać tylko słabe buczenie w nim. Wyświetlacz również nie działa. Nie posiadam żadnego schematu ani serwisówki. Ktoś by potrafił powiedzieć co mogło paść? Końcówki mocy są orginalne.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam Turbo