Witam. Mam taki problem z moją pralką. W czasie wysysania wody w czasie cyklu prania lub płukania strasznie buczy. W innych cyklach pracuje prawidłowo.
Moderowany przez skryn:Przeniosłem z "Schematu/instrukcji/artykułu".