Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

przejściówka do mp3

wojtii123 29 Lip 2007 17:28 4377 7
  • #1 29 Lip 2007 17:28
    wojtii123
    Poziom 11  

mam radio w samochodzie ale nie mam w nim wejścia USB ani wejścia na słuchawki. chciałbym do radia podłączyć odtwarzacz mp3 i czy jest jakaś przejściówka żeby szło to połączyć jakoś i żeby to grało
    (może jakiś kabel usb przeciąć i połączyć jakoś druty w radiu????:?::?:

0 7
  • #2 29 Lip 2007 17:33
    DYZIO20000
    Poziom 10  

Jakie to radio??? Jaki model??

0
  • #3 30 Lip 2007 19:43
    wojtii123
    Poziom 11  

w tym jest problem (radio jest zamontowane w samochodzie już z 5-6lat) jest firmy pionier
    jest to odtwarzacz na kasety

Dodano po 23 [minuty]:

porobiłem pare fotek ale nie wiem czy coś to da
    przejściówka do mp3

przejściówka do mp3

przejściówka do mp3

przejściówka do mp3

0
  • #4 31 Lip 2007 00:21
    oj
    Poziom 42  

Poszukaj na allegro pod takim hasłem "MP3 DO AUTA TRANSMITER FM Z USB "

0
  • #5 31 Lip 2007 19:47
    Q-mac
    Poziom 23  

Albo kup kasete-adapter. Kaseta zawiera jacka i połączoną z nim głowice i sygnał jest przekazywany przez nią do głowicy w radiu.

0
  • #6 02 Sie 2007 00:06
    quniq
    Poziom 21  

Ew. Poszukaj z tyłu jakiegoś wejścia liniowego - mało prawdopodobne. Może na zmieniarke CD?? Możesz też się gdzieś w płytkę wlutować, ale to już trzeba by było ze schematem, albo ktos obeznany musiał by zajrzeć

0
  • #7 02 Sie 2007 00:22
    ice4fun
    Poziom 10  

wi-fi transmiter to najlepsza zabawka ja mieszkam w bielsku i mamy tu lokalne radio 106.7 fm i właśnie taką fale mam na transmiterze ustawiona czasami jak ktoś podjeżdża latem i ma otwarte szyby to słyszę u niego swoja muzykę (zasięg około 10m) i widzę zdziwienie na twarzy zabawka fajna i polecam bo u mnie działa bez zarzutu tylko musisz ja sztywno umocować coby nie latała bo wtedy słuchać dudnienie w głośnikach z metalicznym pogłosem ale jak mocno przykręcisz pod radiem ja schowałem w popielniczce to działa bez zarzutu poza tym jest to tanie urządzenie zasilane z zapalniczki lub bakteryjnie i wielofunkcyjne bo na podłączysz doń telefon lub ipoda a nie we wszystkim co gra jest usb pozdrawiam

0
  • #8 02 Sie 2007 13:43
    rokr_help
    Poziom 10  

tak jak wyzej koledzy napisali, albo transmiter albo kasete- adapter. Adapter bedzie chyba tanszy bo juz za 5-6 zł na allegro widzialem a transmitery troche drozsze raczej. i jak kupisz ta kasete to nie musisz sie martwic o podlaczenie do gniazda zapalniczki a nie wiem czy takie masz bo nie pisales nic na ten temat... pozdrawiam

0
  Szukaj w 5mln produktów