Witam.
Mam problem z przetwornica.Elki powymieniane elementy sprawdzone.
Na czuwaniu po stronie wtórnej nap.118V a to drugie znacznie zanizone ok5V.Słychac jakby była przeciązona.Po całkowitym odcięciu tych napięc w miejsce118V podłonczyłem zarówke 60W bez zmian.Zasilacz nadal piszczy i dodatkowo spada napiecie ze zarówka ledwo jarzy.Podejrzewam juz trafo ale to raczej małoprawdopodobne.Prosze o pomoc.
Mam problem z przetwornica.Elki powymieniane elementy sprawdzone.
Na czuwaniu po stronie wtórnej nap.118V a to drugie znacznie zanizone ok5V.Słychac jakby była przeciązona.Po całkowitym odcięciu tych napięc w miejsce118V podłonczyłem zarówke 60W bez zmian.Zasilacz nadal piszczy i dodatkowo spada napiecie ze zarówka ledwo jarzy.Podejrzewam juz trafo ale to raczej małoprawdopodobne.Prosze o pomoc.
Moderowany przez _PREDATOR_:Poprawiłem temat postu na regulaminowy!
Przeczytaj pkt. 11 regulaminu!
Proszę w swoich wypowiedziach używać polskich znaków diakrytycznych - ą, ę, ś, ł itd.