Chciałem się was poradzić jakiego suba kupić do auta, auto to opel corsa B 3dzw. Wiadomo w bagażniku nie mam miejsca więc zależało by mi na tym aby sub zajmował jak najmniej miejsca.
Posiadam wzmacniacz Blaupunkt GTA 2 Specjal mk II, połączony w mostku daje 180W RMS.
Do jakiej mocy mogę podłączyć suba pod ten wzmacniacz? Z tego co widzę na allegro sprzedawane są w kompletach z GTB1200.
Zastanawiałem się nad kupnem czegoś takiego:
Blaupunkt GTB1200
moc szczytowa 750W
Sinusoidalna 250W
35-500Hz
http://www.allegro.pl/item220311238__promocja_blaupunkt_gtb_1200_nowe_hit_2007_gwar.html
JBL GTO 1260BR
Moc szczytowa 1000W
Sinusoidalna 250W
25-300Hz
http://www.allegro.pl/item218511303_rarytas_jbl_gto_1260_br_bonus_gwarancja_pl.html
Może poradzicie mi coś innego powiedźmy do 800 zł
Żeby nie zakładać 2 postu to mam jeszcze pytanie odnośnie wymiany głośników w drzwiach przednich,
Posiadam radio Pionieer DEH-P4900IB
Według danych zawartych w inst.. radio to ma maksymalną moc wyjściową 50W x 4
ciągłą moc wyjściową 22W x 4
Zamierzam kupić głośniki o rozmiarze 165mm bo takie dystanse są dostępne, rozmyślałem nad takimi ofertami:
http://www.allegro.pl/item220011222_magnat_car_fit_162_2_drozne_100_w_najtaniej_.html
http://www.allegro.pl/item215476206_blaupunkt_gtx_663_hp_nowa_seria_gt_210wattt_f_vat.html
Albo polećcie jakieś dobre głośniczki do drzwi.
Posiadam wzmacniacz Blaupunkt GTA 2 Specjal mk II, połączony w mostku daje 180W RMS.
Do jakiej mocy mogę podłączyć suba pod ten wzmacniacz? Z tego co widzę na allegro sprzedawane są w kompletach z GTB1200.
Zastanawiałem się nad kupnem czegoś takiego:
Blaupunkt GTB1200
moc szczytowa 750W
Sinusoidalna 250W
35-500Hz
http://www.allegro.pl/item220311238__promocja_blaupunkt_gtb_1200_nowe_hit_2007_gwar.html
JBL GTO 1260BR
Moc szczytowa 1000W
Sinusoidalna 250W
25-300Hz
http://www.allegro.pl/item218511303_rarytas_jbl_gto_1260_br_bonus_gwarancja_pl.html
Może poradzicie mi coś innego powiedźmy do 800 zł
Żeby nie zakładać 2 postu to mam jeszcze pytanie odnośnie wymiany głośników w drzwiach przednich,
Posiadam radio Pionieer DEH-P4900IB
Według danych zawartych w inst.. radio to ma maksymalną moc wyjściową 50W x 4
ciągłą moc wyjściową 22W x 4
Zamierzam kupić głośniki o rozmiarze 165mm bo takie dystanse są dostępne, rozmyślałem nad takimi ofertami:
http://www.allegro.pl/item220011222_magnat_car_fit_162_2_drozne_100_w_najtaniej_.html
http://www.allegro.pl/item215476206_blaupunkt_gtx_663_hp_nowa_seria_gt_210wattt_f_vat.html
Albo polećcie jakieś dobre głośniczki do drzwi.