Witam wszystkich.
Mam problem z tym Tv. Po roku użytkowania tego telewizora strasznie ściemnił mi się obraz. Pomyślałem że jest gwarancja, owszem jest. Ale wiem że wiele rzeczy można zmieniać w trybie serwisowym.
Moje pytanko brzmi: Jak wejść w ten właśnie tryb? I co zmienić żeby nic nie zepsuć.
Wiadomo też że może to być wina świetlówki ale chciałbym to sprawdzić.
Dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam
Mam problem z tym Tv. Po roku użytkowania tego telewizora strasznie ściemnił mi się obraz. Pomyślałem że jest gwarancja, owszem jest. Ale wiem że wiele rzeczy można zmieniać w trybie serwisowym.
Moje pytanko brzmi: Jak wejść w ten właśnie tryb? I co zmienić żeby nic nie zepsuć.
Wiadomo też że może to być wina świetlówki ale chciałbym to sprawdzić.
Dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam