Dostałem taki antyk z niemiec nawet w idealnym stanie jakby nieużywana ale teraz jest problem żeby ściągnąć simlocka i wgrać język.
Mam ultime box light ale wprogramie nie ma takich starych modeli.
Czy jest możliwość ściągnięcia z tego telefonu simlocka tym moim boxem bo mam ten box niedawno i niewiem.Jeśli tak to proszę o poradę .
Myślałem żeby wybrać z zakładki jakiś inny model i spróbować ściągnąć tego sima ale boję się że telefon padnie.
Czy da się ściągnąć sima kodem albo jakimś programem z sieci?
Może ktoś to robił?
Mam ultime box light ale wprogramie nie ma takich starych modeli.
Czy jest możliwość ściągnięcia z tego telefonu simlocka tym moim boxem bo mam ten box niedawno i niewiem.Jeśli tak to proszę o poradę .
Myślałem żeby wybrać z zakładki jakiś inny model i spróbować ściągnąć tego sima ale boję się że telefon padnie.
Czy da się ściągnąć sima kodem albo jakimś programem z sieci?
Może ktoś to robił?