logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak zdjąć simlocka i zmienić język w Motorola m3588?

MANYK 03 Sie 2007 19:53 1226 4
REKLAMA
  • #1 4143392
    MANYK
    Poziom 13  
    Posty: 143
    Pomógł: 1
    Ocena: 2
    Dostałem taki antyk z niemiec nawet w idealnym stanie jakby nieużywana ale teraz jest problem żeby ściągnąć simlocka i wgrać język.
    Mam ultime box light ale wprogramie nie ma takich starych modeli.
    Czy jest możliwość ściągnięcia z tego telefonu simlocka tym moim boxem bo mam ten box niedawno i niewiem.Jeśli tak to proszę o poradę .
    Myślałem żeby wybrać z zakładki jakiś inny model i spróbować ściągnąć tego sima ale boję się że telefon padnie.
    Czy da się ściągnąć sima kodem albo jakimś programem z sieci?
    Może ktoś to robił?
  • REKLAMA
  • #2 4143581
    TJE
    Poziom 14  
    Posty: 153
    Pomógł: 1
    Ocena: 20
    Ultima jest do nowych motoroli. Tego zrobisz starym emiboxem.
  • REKLAMA
  • #3 4144006
    zoltos
    Poziom 20  
    Posty: 487
    Pomógł: 36
    Ocena: 5
    Kodem ściągniesz.
  • REKLAMA
  • #4 4145512
    MANYK
    Poziom 13  
    Posty: 143
    Pomógł: 1
    Ocena: 2
    Ok. Tylko jakim programem wygeneruję kod.
    Domyślam się że wpisuje się ten kod po włożeniu karty sim i włączeniu telefonu.
    Czy tak?
  • #5 4145623
    fingusio
    Warunkowo odblokowany
    Posty: 2264
    Pomógł: 196
    Ocena: 22
    Zadnym. Trzeba kupić od kogoś kto to sprzedaje - koszt okolo 30zl.

    Lub jak przedmowca powiedzial Emmibox+Motokey.
REKLAMA