witam
proszę o pomoc mam radyjko siemens 1100 z navi
problem polega na tym że sie wyłącza i włącza gdy jest zamknięty centralny oraz podświetlanie kierownicy i to prawdopodobnie powoduje rozładowanie akumulatora.
wyświetlacz też wyłącza się i włącza.
proszę o pomoc
z góry dzięki
i jeszcze jedno podczas grania cd lub radia co chwile zanika głos .
mam jeszcze jedno pytanko
czy można zastąpić ncdr 1100 jakimś innym radyjkiem które by działało z całym osprzętem czyli kierownicą gps oraz wyświetlaczem w astrze 2 rocznik 2000??????????????
sorki i jeszcze jedno pytanko czy ten samochód ma can
proszę o pomoc mam radyjko siemens 1100 z navi
problem polega na tym że sie wyłącza i włącza gdy jest zamknięty centralny oraz podświetlanie kierownicy i to prawdopodobnie powoduje rozładowanie akumulatora.
wyświetlacz też wyłącza się i włącza.
proszę o pomoc
z góry dzięki
i jeszcze jedno podczas grania cd lub radia co chwile zanika głos .
mam jeszcze jedno pytanko
czy można zastąpić ncdr 1100 jakimś innym radyjkiem które by działało z całym osprzętem czyli kierownicą gps oraz wyświetlaczem w astrze 2 rocznik 2000??????????????
sorki i jeszcze jedno pytanko czy ten samochód ma can