Witam posiadam radio SONY MDX-U1RDS. Wszystkie kable prawidłowo podłączone, panel sie świeci, gdy włączone radio to zaświeca sie ST-stereo i wyświetla sie informacja rds czyli radio odbiera. Problem polega na tym ze w głośnikach cisza. ściągłem panel i na radyjku jest przycisk RESET i jak nacisnełem ten reset to teraz radio sie włancza ale zaczyna tylko migać panel więc chyba jeszcze bardziej je uwaliłem. czy jest jeszcze możliwość ożywienia tego sprzętu?