Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Thomson ETC210 - brak reakcji na polecenia , brak fonii.

07 Sie 2007 22:13 2024 6
 • Poziom 28  
  Z klawiatury lokalnej można przełączać kanał P+ i P- , natomiast po nacisnięciu V+ lub V- pokazuję sie tylko linijka lecz nie ma zadnej reakcji na polecenia . Z pilota praktycznie nie reaguje na zadne polecenia ; pokazuje sie tylko linijka głosu podobnie jak z klawiatury lokalnej . Obraz jest prawidłowy. Może ktoś miał podobny przypadek to proszę o pomoc.
 • Poziom 20  
  moze hotel mode zalaczone? moze zalaczona funkcja wzmacniacz zewnetrzny? moze ktorys switch w klawiaturze ma opornosc?
 • Poziom 28  
  No tak , ale brak reakcji na pilota !
 • Poziom 19  
  Rozumiem że po naciśnięciu któregokolwik klawisza w pilocie pojawia się tylko wskaźnik regulacji głośności>Ewentualnie w jakich okolicznościach doszło do takowego uszkodzenia?Czekam na info.
 • Poziom 28  
  Tak po naciśnieciu klawisza V-,V+ na klawiaturze lokalnej pokazuje się linijka głosu / z poziomem min/ i dalej nie reaguje na polecenia z klawiatury. Analogicznie jest przy rozkazach z pilota. Dzisiaj spróbuje wyjąć moduł klawiatury lokalnej i zobaczę czy tam coś się złego nie dzieje.

  Nie to nic z klawiaturą - powodem był jednak pilot. Na testerze wszkazywało , że jest sprawny. Również komunikował się sie z tv - migał LED i pojawiała się linijka głosu. I to sugerowało , że pilot jest sprawny. W ramach sprawdzania pilota wymieniłem baterie na inne i tv ożył. Okazało sie , ze wystarczy na chwilę wyjąć baterie i z powrotem je wsadzić i pilot funkcjonuje poprawnie. Akurat trafił mi sie do naprawy TX807C którego pilot wspólpracuje również z ICC20 . I to już mi dało 100% pewność co do diagnozy.
  A powodem braku fonii było ustawienie w preferencjach max poziomu dźwięku na min.
 • Poziom 20  
  a czy czasem pilot nie byl przelaczony w tryb DVD?? wtedy mozna sterowac dvd, a do tv dociera tylko regulacja glosnosci i mute. czy twoj pilot to RC311T ?? to normalne w tych pilotach, klient kladac na stoliku pilota, niechcacy przyciska przycisk dvd u gory i pilot nie dziala. aby powrocic do obslugi tv , trzeba wcisnac TV u gory pilota.
 • Poziom 28  
  Nie . Teraz mam ustawione w pozycje TV - pilot normalnie obsługuje TV i po jakims czasie z nieznanych przyczyn z dostępnych funkcji pozostaje tylko obsługa siły głosu.