Mam problem z głosem chasis TX807. Nie mogę podgłosić ani pilotem ani z klawiatury lokalnej. Gdy przycisnę przycisk aby podgłosić pokazuje się linijka, a na niej stoi kursor w lewym skrajnym położeniu. Nie reaguje na polecenia głośniści. Po za tym wszystko w porządku. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.