Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przerywacz kierunkowskazów SKoda OCTAVIA jak podpiąć

16 Sie 2007 07:53 7686 5
  • Poziom 23  
    Witam ,ściągnąłem schemat instalacji ale nie bardzo mogę go odczytać ,chciałem podłączyć na *stole* ten przerywacz żeby go naprawić ,czy ma ktoś rozpiskę jak to zrobić ? Podłączałem w ten sposób 1 wyjście na żarówki
    4 plus zasilania
    5 minus
    i widzę że to nie jest prawidłowe podpięcie bo nie działa ,świeci jedynie dioda .
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Specjalista grupy V.A.G.
    Koszt takiego przerywacza to 70-100 zł.
    Jeśli wyczyszczenie styków nic nie daje, to nie ma tam za dużo do naprawiania.
    Posprawdzaj czy masz dobre żarówki, bo może to przez żarówki nie działa przerywacz.
  • Poziom 23  
    żarówki napewno sprawne ,efekt jest taki że czasem działa bez problemu a czasem się zatnie i żarówki świecą cały czas tka samo dzieję się na awaryjnych
  • Poziom 23  
    Dla zainteresowanych -układ naprawiłem ,przyczyną były zimne luty a podpinamy w ten sposób
    1 żarówki -plus (z drugiej strony żarówki do masy )
    2 -
    3 -
    4 - zasilanie
    5- masa
    6 - zasilanie dla kierunkowskazów
    7 - zasilanie dla awaryjnych
  • Poziom 21  
    Zobacz włacznik , lub wlacznik awaryjnych u mnie on robił jakieś zwarcie i świeciły zamiast migać

Moderowany przez CameR:

Reg. 3.1.19. Nie wysyłaj wiadomości w tematach archiwalnych, jeśli jest to kolejne pytanie, w szczególności inne niż osoby pytającej. Z racji szacunku do pytającego załóż własny temat. Możesz dopisać tylko sposób rozwiązania problemu.
    Reg. 3.1.13. Dbaj o poprawność językową i zachowuj zasady netykiety. Nie wysyłaj wiadomości z których trudno wywnioskować co ich autor chciał przekazać.

• Poziom 23  
    Minęło 11 lat od ostatniego tematu,poza tym czytaj ze zrozumieniem.