Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Golf II silnik RP brak czujnika

16 Sie 2007 14:54 2195 5
  • Poziom 24  
    Mam problem jak w temacie... brakuje mi czujnika jest on pokazany na zdjęciach poniżej... Wiem, że na pewno jest odpowiedzialny za wskaźnik temperatury, tyle jak na razie jestem w stanie stwierdzić... Do tego czujnika przychodzi czarna kostka z dwoma stykami... kable w kostce są koloru brązowego oraz żółtego z czerwonym paskiem... niestety nie dysponuje schematem elektryki do tego modelu, co mi trochę utrudnia sprawdzanie tego typu elementów... :(

Jest to VW Golf II GT 1.8 z silnikiem RP (90 KM)
    Jest wyposażony w komputer mono-jetronic (wtrysk jednopunktowy)

Mile widziany nr katalogowy lub jakieś konkretne dane na temat tego czujnika
  • Sklep HeluKabel
  • Sklep HeluKabel
  • Poziom 15  
    ale cos ci nie dziala? czy wszystko jest ok?
    niebieski jest tylko dla wiadomosci ECU
  • Poziom 20  
    Brakuje ci czujnika który podaje informacje temp płynu chłodzącego do licznika prawdopodobnie wskażnik temp w liczniku nie działa u Ciebie .Ten czujnik nie ma wpływu na prace silnika to czujnik informacyjny dla kierowcy.Pozdrawiam
  • Poziom 24  
    Interesuje mnie co to za czujnik... brakuje go i chce go założyć, ale nie mam pewności co tam ma siedzieć... Czujnik ten pokazuje tylko przypuszczalną temperaturę (sprawdziłem poprzez zwarcie styków)... za prace silnika odpowiedzialne są te dwa wyżej czerwony i niebieski... W żadnym sklepie nie są mi w stanie powiedzieć co to ma być konkretnie...
    Dziś sprzedawca zasugerował mi że może być to czujnik barwy czarnej ale po za tym ma on pierścień koloru czerwonego, niebieskiego lub zielony... tak czy inaczej nie wiem co ma być tam...

PS. Proszę uważnie czytać... niektóre wypowiedzi wskazują na brak znajomości tematu... :/
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Dobrze sprzedawca zasugerował, czujnik czarny 2 pin ale jeżeli dobrze pamiętam to te z paskami żółtymi, zielonymi, czy tam jakimiś innymi to były 4 pin