Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

WZMACNIACZ Z SUBUFERA AKTYWNEGO

16 Sie 2007 17:39 1068 6
  • Poziom 14  
    Witam.ostatnio wymontowalem wzmacniacz subufera aktywnego jest on uszkodzony a mianowicie kanal od wysokich tonów kanal od niskich jest sprawny podlaczylem go pod duze kolumny i nawed glosno gra ale sa tylko same basy wiec mam takie pytanie czy dalo by sie jakos przerobic zeby na ten kanal byly wysokie niskie i srednie tony???
  • Pomocny post
    Poziom 20  
    Witam, jeśli to jest wzmacniacz od subwoofera, to na wejściu powinien mieć filtr dolnoprzepustowy, tak aby na subwoofer szły tylko niskie tony i wzmacniacz nie jest uszkodzony, tylko tak ma być w subwooferze. Kiedy go usuniesz i zamiast niego po prostu wstawisz mostek wzmacniacz powinien przepuścić niskie, średnie i wysokie tony ;)

Pozdrawiam
  • Poziom 14  
    Dzieki za pomoc ale jak wstawic ten mostek od czego zaczac??
  • Pomocny post
    Poziom 20  
    Podaj model wzmacniacza, jak masz to schemat, może jakieś zdjęcia...
  • Poziom 14  
    zdjecie narazie nie mam mozliwosci zrobic pujde do kolegi wieczorem po aparat nie wiem jaki to model wzmacniacza.moze jest to gdzies na plytcce napisane?

Dodano po 29 [minuty]:

OKI WYLUTOWALEM TO CO MOWILEś I LADNIE GRA ALE NIC NIE MOSTKOWALEM

Dodano po 27 [minuty]:

ten wzmacniacz jest na układzie TEA2025B czy mozna by było zamiast tego wstawic jakis mocniejszy uklad scalony??
  • Pomocny post
    Poziom 28  
    Nie.
    Aby podnieść moc nie wystarczy wsadzić mocniejszego scalaka, trzeba podniesc napiecie zasilania a także scalaka no i caly uklad wzmacniacza
  • Poziom 14  
    no ze napiecie trzepa podniesc to ja wiem czyli po wmontowaniu mocniejszego scalaka i podniesieniu napiecia moc sie nie zwiekrzy??