Zrobilem programator z AVT (pdf na stronie http://ra22.republika.pl/avr.pdf )
ale nie dziala. Napięcia na Vpp są dobre 0,5,12. Płytka starannie wykonana, kabel lpt przedzwoniony i nie ma zwarć ani jakichś błędów.
Przy programowaniu (progatem) za kazdym razem wywala błąd weryfikacji przy 260 bajcie (jak w zegarku).
Kwarc mam 8.8 Mhz ale i tak próbowalem 4 i 6 i nic.
Ma ktos moze jakis schemat poządnego programatora albo dobrą radę w stosunku do tego???
ale nie dziala. Napięcia na Vpp są dobre 0,5,12. Płytka starannie wykonana, kabel lpt przedzwoniony i nie ma zwarć ani jakichś błędów.
Przy programowaniu (progatem) za kazdym razem wywala błąd weryfikacji przy 260 bajcie (jak w zegarku).
Kwarc mam 8.8 Mhz ale i tak próbowalem 4 i 6 i nic.
Ma ktos moze jakis schemat poządnego programatora albo dobrą radę w stosunku do tego???