Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Xerox WorkCentre M940 - drukuje tylko w "Best"

10 Nov 2003 22:40 1728 4
  • Level 11  
    Tak jak w temacie... od pewnego czasu kolory drukowała tylko w "Best" a teraz także i czarny. W innych modach drukowanie wygląda tak że wyjeżdżają puste kartki lub czasami kartki z częściami wydruków (tak jakby z tuszem nie wyrabiała?). Pomóżcie.
  • Level 15  
    Czy masz orginalny atrament?
  • Level 11  
    Nie... używałem zamienników. Sprawa wygląda tak, że chyba po prostu zapchało dysze.. kupiłem płyn do udrażniania i moczyłem, przepłukiwałem i jeżeli chodzi o kolor to jest super.. bo wszystkie działają, ale nadal topie czarną głowicę bo jak dotąd jeszcze połowa nie działa. Trochę czasu już minęło (1 miesiąc) więc zastanawiam się czy ma to sens- czy jest jeszcze szansa że jak do tej pory nie ruszyło to jeszcze ruszy. A może są jakieś inne sposoby żeby "przywrócić ją do świata żywych"?
  • Level 15  
    Pradopodobnie padła elektronika w głowicy (niestety). Miałem ten sam problem też u siebie i w urządzeniach klientów. Niestety, jeśli wielokrotne czyszczenie i płukanie nie pomaga to nic się nie da zrobić. Raz rozebrałem głowicę na części pierwsze i są tam dwa b. gęste sitka więc żaden brud nie powinien się dostać, a po złożeniu skutek był taki, że maszyna wogóle nie widziała głowicy - tak więc rozbierania nie polecam. Nowa głowica kosztuje w granicach 200PLN. Jak zapodasz stronę testową to liczba w górnej lewej komórce to wszystkie wydrukowane strony. Żywotność głowicy wg. poroducenta to 7000 przy 5% pokryciu, ale rzadko się zdarza aby doszło do tej wartości, chyba że stosujesz tylko i wyłącznie oryginalny atrament
  • Level 16  
    Witam polecam nabicie pojemniczka z atramentem płynem do płukania najlepiej wewnetrznym do epsonów z www. agawa.pl mi kolorowa pusciła po 3 mieś. (głowica była uszkodzona mechanicznie tzn folia zabezpieczająca głowice od dołu była urwana i częsciowo element aluminiowy głowicy rozpuszczony)