Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skrzynia basowa Blaupunkt+Wzmacniacz Blaupunkt

27 Sie 2007 18:15 2666 22
  • Poziom 9  
    Witam!
    Warto zainwestować w ten zestaw??
  • Poziom 18  
    ja bym tego nie brał
  • Poziom 9  
    a mozesz uzasadnic swoją wypowiedz??
  • Poziom 18  
    wiesz zależy czego oczekujesz od tego zestawu... ale ogółem nie jest najlepszy i nie spodziewaj sie "potęgi basu"
    nie mam też zaufania do używanych głośników... ale to tylko moje zdanie
  • Poziom 9  
    no to powiedz bo ciekawi mnie to co poradziłbyś mi w TEJ cenie??
  • Poziom 42  
    W tej cenie lepszy będzie magnat xpress 10'' i soling sl 109 fakt że bys musiał sam robić skrzynkę ale nie było by porównania.
  • Poziom 9  
    ale powiedz mi jak mozesz co nie tak jest z tym blaupunkt-em??
  • Poziom 42  
    Gra strasznie dudniącym basem który przypomina łomot prowadzący do bólu głowy.
  • Poziom 9  
    a moze zamiast skrzyni lepsza byłaby tuba tez blaupunkta??
  • Moderator CarAudio
    longer115 napisał:
    a moze zamiast skrzyni lepsza byłaby tuba tez blaupunkta??

Z deszczu pod rynnę :-)

Tak jak Crazy_88 radzi Xpresi moze wzmacniacz Monoblock Kenwooda za 159zł na allegro.
  • Poziom 9  
    to co byłoby lepsze w TEJ cenie??
  • Poziom 20  
    mogłeś kupić ten zestaw za 300zł. cena była atrakcyjna, bo w razie gdyby CI się nie spodobał bass mógłbyś sprzedać za tą samą kwotę. Jednak odradzam głośniki bass'owe Blaupunkta z tej półki. Zero rewelacji. Natomiast wzmacniacze tej marki mogę z czystym sumieniem polecić:) (cena/jakość)
  • Poziom 43  
    Dokladnie,jak radza koledzy.Mam porownanie bo bede montowal gosciowi taka skrzynie ze wzmakiem gta2 special mkII i wszystko czeka u mnie.U siebie w aucie mam xpress,a10" w closed30L pod magnatem rapbull,em.Z ciekawosci podpiolem ta skrzynie blaupunkta do siebie i.......wytrzymalem moze10min.bo glowa od tego buczenia boli.Ona nie robi lup-lup jak xpress,robi buuuuuuuu,buuuuuu:DMam nadzieje,ze dosc klarownie opisalem roznice:D(do wzmaka blau nie mam nic,mi pasuje jego moc i dzwiek)
  • Poziom 9  
    wiec jaka skrzynie??
  • Poziom 43  
    Widzialem niedawno na allegro xpress,y10" w gotowych skrzyniach30L cl.za200zyla.Jesli nie,to taka skrzynie latwo zrobic samemu lub dac stolarzowi plyte do pociecia.Glosnik to 150zl. za pobraniem,roznica nie do opisania,naprawde
  • Poziom 9  
    a jaka płyta jest do tego potrzebna??
  • Poziom 43  
    19mm,nazywa sie chyba meblowa czy wiorowa.Z glosnikiem dostaniesz ksiazeczke a w niej dokladne wymiary skrzynki pod ten glosnik
  • Poziom 9  
    prosze o jakies rady w sprawie wzmaka i skrzyni...
  • Poziom 42  
    Soling sl-109 + magnat xpress 10'' lub 12'' róznica nie wielka w ich mocy wzmak da rade i samowykonana skrzynia closed.
  • Poziom 13  
    Kolego jak chcesz to mam na sprzedaż głośnik solinga cp123 bez skrzynki ... to wystarczy włożyć do jakiejś closed 26-32 litra i jako tako już zagra .. na pewno lepiej niż blaupunkty ... jak by chciał to wal na priv ... lub GG 8359370

Pozdrawiam Artur
  • Poziom 29  
    dokładnie soling gra o niebo lepiej niz ten blau. ( bez buczenia,miekko i ma nawet głośniczek zejscie ) głośniczek magnata testowałem ale skrzynie miałem tylko na pare godzin, grał podobnie solinga ale nie chce pisac o + i - tego głosnika bo poprostu musiał bym go meić pare dni, pierwsze wrażenie dobre.
  • Moderator CarAudio
    Do tego CP123 weź minimum Monacora 602 ,bo 109 nie da sobie rady.