Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z aparatem Nokia 6230i

29 Sie 2007 11:43 1854 3
  • Poziom 9  
    Witam mam taki problem gdy robie zdjecie to pokazuje mi sie czarna plama na wyswietlaczu i z ta plama robi zdjecia. Prosze was o pomoc!!!!!!
    [/b]
  • Poziom 11  
    wg mnie uszkodzila sie matryca aparatu fotograficznego ( nie matryca LCD, tylko matryca na ktorej zapisuje sie zdjecie)

podobny problem mial kumpel, ktory na kazdym zdjeciu mial czerwony bad piksel.

Na telefony nokii sa 2 lata gwaracji. Jesli ja jeszcze posiadasz, to pedz do serwisu i wymieniaj.

Jak duza jest ta plama ?

Jesli nie wylaczales telefonu, to sprobuj go wylaczyc na kilka minut, wyjmij tez baterie, odczekaj i wloz ponownie.

Moze to jakis blad oprogramowania.

Jak nie, to nie pozostaje nic innego jak wymiana telefonu, badz jego naprawa w serwisie
  • Poziom 9  
    Plama jest mala minimalna

Dodano po 1 [godziny] 28 [minuty]:

Czy droga jest naprawa aparatu
  • Poziom 11  
    mysle, ze to moze wiazac sie z wymiana modulu (lub czesc tego modulu) odpowiadajacego za robienie zdjec. osobiscie uwazam, ze to moze byc nie oplacalne. wiem ze cena matrycy od wyswietlacza potrafi sie roznie wahac nawet do 150zl, a moze wiecej.

a to jest matryca od aparatu i sama w sobie moze nie podlegac wymianie. moze byc do wymiany caly modul, a to moze byc nieoplacalne

popytaj w serwisach, ale z doswiadczenia wiem, ze taniej moze wyjsc w mniejszej miejscowosci. np. w Olawie, zamiast Wroclawia