Witam. Jak w temacie.
Czy ktoś może mnie wytłumaczyć (najlepiej piśmiennie i obrazowo) jak podłączyć zewnętrzną pamięć do procka rodziny '51 ? Ile potrzeba linii danych , adrsowych? Jaka może być max. pamięć, ile kilo? Sa jakieś ograniczenia? Może dobra literatura albo linki?
Szukałem na google, nic sensownego nie znalazłem.
Pozdrawiam.
Czy ktoś może mnie wytłumaczyć (najlepiej piśmiennie i obrazowo) jak podłączyć zewnętrzną pamięć do procka rodziny '51 ? Ile potrzeba linii danych , adrsowych? Jaka może być max. pamięć, ile kilo? Sa jakieś ograniczenia? Może dobra literatura albo linki?
Szukałem na google, nic sensownego nie znalazłem.
Pozdrawiam.