logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Czy serwer może pełnić rolę uwierzytelniającego i proxy jednocześnie?

dan-j2 04 Wrz 2007 14:13 956 2
REKLAMA
  • #1 4249442
    dan-j2
    Poziom 18  
    Posty: 361
    Pomógł: 17
    Ocena: 4
    Witam czy taka struktura bedzie prawidlowa czy to tak moze byc zeby serwer jeden robil za serwer uwierzetelniajacy i serwer proxy ponizej rysunek szkieletu sieci
    Załączniki:
    • struktura sieci02.JPG (21.27 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #2 4251917
    jaqbas2
    Poziom 27  
    Posty: 930
    Pomógł: 100
    Ocena: 14
    można tak - tylko zastanawia mnie po co aż 3 modemy?? Chcesz jakos rozdzielac sygnal?
  • #3 4254773
    dan-j2
    Poziom 18  
    Posty: 361
    Pomógł: 17
    Ocena: 4
    W sieci mam 3 modemy i mam czesc urzytkownikow na 1 serwerze i czesc na 2 po 60 osob na 1 serwerze
    no a 3 modem na proxy osobne lacze :) tylko mam pytanie czy to bedzie dobrze chodzic :) w takiej konfiguracji bo ja mam sieci autoryzacje pppoe osobny serwer proxy zabardzo nie chcial wspolpracowac z uzytkownikami z pppoe a z lokalnymi nie mial problemu wiec dlatego chcialem to zrobic tak zeby pomiedzy serwerami byl serwer proxy dla tcp a dalej zeby dla uzytkownikow bym pomiedzy koncentrator pppoe
REKLAMA