W sieci mam 3 modemy i mam czesc urzytkownikow na 1 serwerze i czesc na 2 po 60 osob na 1 serwerze
no a 3 modem na proxy osobne lacze

tylko mam pytanie czy to bedzie dobrze chodzic

w takiej konfiguracji bo ja mam sieci autoryzacje pppoe osobny serwer proxy zabardzo nie chcial wspolpracowac z uzytkownikami z pppoe a z lokalnymi nie mial problemu wiec dlatego chcialem to zrobic tak zeby pomiedzy serwerami byl serwer proxy dla tcp a dalej zeby dla uzytkownikow bym pomiedzy koncentrator pppoe