Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak możliwości uruchomienia EXPLORER'a

04 Wrz 2007 19:17 1228 11
  • Poziom 14  
    Witam. Od jakiegoś czasu mam taki problem że przy logowaniu muszę czekać trochę dłużej niż zwykle a po chwili pojawia się sama tapeta bez EXPLORERA. Co może być przyczyną i jak usunąć ten problem? Pozdrawiam.
  • Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
  • Poziom 17  
    1) Jaki system operacyjny ?
    2) Dokonywałeś ostatnio jakiś modyfikacji?
  • Poziom 14  
    System XP HE +SE2. Miałem ostatnio jakieś problemy ale to stało sie tak nagle.
  • Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
  • Poziom 28  
    Jakie problemy ? Czy mógłbyś wyrażać się konkretnie , precyzyjnie ?

Wyobraź sobie że przychodzisz do mechanika i mówisz "panie coś mi w samochodzie buczy zrób pan coś z tym"
  • Poziom 14  
    Miałem jakieś wirusy. I reinstalowałem windowsa bo cały czas nie mógł czegoś otworzyć albo mówił że nie ma jakiśtam plików ale nie pamiętam jakich. Ale po tym wszystkim działało jak należy i nagle pewnego dnia sie explorer nie włączył i tak zostało.
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    jotuze napisał:
    pojawia się sama tapeta bez EXPLORERA
    Czy mamy rozumieć, że kolega ma na ekranie samą tapetę bez jakiejkolwiek ikony?
  • Poziom 11  
    Mialem ostatnio to samo, sprobuj ctrl alt del, w zakladce uzytkownicy zaznacz siebie i kliknij wyloguj, jesli to nie pomoze sprobuj odpalic w trybie awaryjnym, jesli sie odpali to START/URUCHOM wpisz MSCONFIG i w zakladce uruchamianie poodznaczaj te co jestes niepewny do nich albo wszystkie jak nie wiesz ktore.
    Pozdrawiam
  • Poziom 14  
    tak. mam samoą tapetę i żeby cokolwiek robić muszę sobie ręcznie włączyć explorer.exe
  • Spec od komputerów
    Na poczatek daj w zalaczniku log z hijackthis, dss oraz silent runners.
  • Spec od komputerów
    Miales dac TRZY logi, a nie tylko jeden. Daj pozostale dwa logi. Zreszta juz w logu z hjt widac jak bardzo masz zarobaczony sysytem.
    Uzyj jeszcze fixwareout oraz smitfraudfix (opcja 2. Clean), logi z obu programow rowniez umiesc w zalaczniku.