Witam wszystkich forumowiczów. Mam problem mianowicie nie moge wgrać pliku z animacją do swojego radia ponieważ nie wiem jak tam wejść w tryb download data. Próbowałem wszystkich kodów jakie zostały umieszczone na tym forum. Bardzo ciężko znaleźć jakiekolwiek opisy lub instrukcje do Pioneerów a po polsku to chyba wogóle nie istnieją. Tu jest napisane że jest mozliwość wgrywania własnych grafik http://audiophile.pl/p/158_%3Ch2%3Epioneer_deh-p6300r%3C-h2%3E Szukałem bardzo długo w sieci czegoś na ten temat niestety bardzo się rozczarowałem bo nie ma dosłownie nic. Jeśli ktoś ma pojęcie na ten temat to bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam Maniek97