Problem jest następujący: mam na kompie film zgrany z kamery (niestety nie wiem jakim programem), który jest w 6ciu częściach po 3,32 GB każda !! W sumie film ma 60 minut. Jakim programem mogę te części połączyć i skompresować tak aby całość zmieściła się na jedną (góra dwie) płyty DVD ?
Obecny format to .avi
Obecny format to .avi