#1 4268320 10 Wrz 2007 08:32 medioner medioner Poziom 12 Posty: 96 Ocena: 1 Autor tematu Post #1 4268320 10 Wrz 2007 08:32 Witam . mam taki problem,nie moge wejsc w tryb strojenia TV, jest to TV z napisem Hotel TV, jak wejsc w tryb serwisowy?
#2 4286341 15 Wrz 2007 17:03 medioner medioner Poziom 12 Posty: 96 Ocena: 1 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #2 4286341 15 Wrz 2007 17:03 Po przeczytaniu wszystkich tego typu problemów udało mi sie wejsc w tryb serwisowy a więc Mute-czerwony-TV. Jakie było moje zdziwienie że nie ma tam takiej opcji jak Hotel ON-OF. Kto może pomóc?