jogi30 napisał: jeszcze jedno ..tv wygląda tak jak by był zalany bo wszędzie widać na elementach metalowych rdze.... może mu to za szkodziło?
Bardzo możliwe (mógł stać na dworze), i z tym może być duży problem. Wyjmij całą płytę i w miarę możliwości dobrze przemyj, np. denaturatem i szczoteczką (gdzie nie można, to pędzlem) i dobrze wysusz. Dokładniej - problem w tym, że niektóre elementy, np. rezystory, mogą być już w trakcie korodowania wewnątrz (od strony wyprowadzeń). Warto ostrożnie przelutować elementy smd, szczególnie w okolicy zasilacza. Znalezienie elementu, który po załączeniu "nie trzyma" swoich parametrów, może być trudne. Układ regulacji po stronie wtórnej zaczyna się od pr-ka VR127 i poprzez transoptor przechodzi na pierwotną do scalaka. Ponadto napięcie pomocnicze z D112 i D120 oraz mierzone +B 135V mogą się zmieniać z powodu zmian parametrów jeszcze innych elementów po stronie pierwotnej. Mam nadzieję, że dojdziesz z nim do ładu.
Pozdrawiam.