Witam
Chcę sobie zbudować małym kosztem sieć w domu. Będą tylko 2 komputery ale mam zamiar podłączenia więcej dlatego stosuje huba.
Zastanawiam się nad doborem sieciówek. Mam na oku(3COM 3C905B-TX lub coś na intelu 82559)będą to karty używane choć nie wiem czy dobrze robie.
Lepiej wziąć jakiegoś nowego planeta czy dobre lecz używane karty cenionych firm. Mój hub to COMPAQ 10BASE-T HUB HB1111 .
Chcę sobie zbudować małym kosztem sieć w domu. Będą tylko 2 komputery ale mam zamiar podłączenia więcej dlatego stosuje huba.
Zastanawiam się nad doborem sieciówek. Mam na oku(3COM 3C905B-TX lub coś na intelu 82559)będą to karty używane choć nie wiem czy dobrze robie.
Lepiej wziąć jakiegoś nowego planeta czy dobre lecz używane karty cenionych firm. Mój hub to COMPAQ 10BASE-T HUB HB1111 .