Naprawiałem glowicę i p.cz. (pęknięcia, zimne luty itp.). Po jakimś czasie zauważyłem usterkę występującą na jasnych scenach lub też po rozjaśnieniu(pilotem lub SCREEN- tak samo). W niektórych partiach obrazu na całej szerokości pionowe krawędzie są pokarbowane ok 0.5cm falami.
Wymieniłem elki w przetwornicy, w zasilaniu kina; ale to nie będzie to, bo nie zmienia się intensywnośc po nagrzaniu. Więc co?
Wymieniłem elki w przetwornicy, w zasilaniu kina; ale to nie będzie to, bo nie zmienia się intensywnośc po nagrzaniu. Więc co?