Witam
Otóż mam problem z telewizorem brak odchylania pionowego (pozioma kreska przez środek) motyw jest taki ze jak sie go trzepnie to zdarzy sie ze obraz powróci tak jak powinien byc ale na chwile i znowu to samo, więc domniemam że może być gdzies zimny lut lub brak styku lub coś podobnego, czytałem o tym tu na forum był post ale nie mam żadengo schematu i nie wiem gdzie i co, jakby ktoś mógł mi powiedziec gdzie szukać przyczyny to bym jeszcze sie "ukurzył", oczywiście jestem "świeżym" amatorem tej dziedziny. Nie sądze żebym to naprawił ale spróbować można:D
Pozdrawiam
Otóż mam problem z telewizorem brak odchylania pionowego (pozioma kreska przez środek) motyw jest taki ze jak sie go trzepnie to zdarzy sie ze obraz powróci tak jak powinien byc ale na chwile i znowu to samo, więc domniemam że może być gdzies zimny lut lub brak styku lub coś podobnego, czytałem o tym tu na forum był post ale nie mam żadengo schematu i nie wiem gdzie i co, jakby ktoś mógł mi powiedziec gdzie szukać przyczyny to bym jeszcze sie "ukurzył", oczywiście jestem "świeżym" amatorem tej dziedziny. Nie sądze żebym to naprawił ale spróbować można:D
Pozdrawiam